Czy franczyza edukacyjna to dobry pomysł na Twój biznes?

16 marca 2023

Chcesz otworzyć własną firmę ale boisz się zaczynać od zera?

Franczyza EZO to pomysł na biznes stworzony być może właśnie dla Ciebie. Otrzymujesz w nim sprawdzony model biznesowy, wsparcie franczyzodawcy, działasz pod marką rozpoznawalną wśród klientów oraz w branży edukacyjnej. Rozpoczniesz swoją działalność pod okiem twórcy konceptu oraz właściciela marki, który zadba o Ciebie i twój biznes.

Skąd wiedzieć co, jak i kiedy?

Na szkoleniu biznesowym dowiesz się jak prowadzić własną dochodową firmę, otrzymasz od nas pełne know-how. Możesz liczyć na wsparcie metodyczne jak i menedżerskie. Jesteśmy otwarci na pomoc na każdym etapie Twojej działalności. Nasze doświadczenie będzie gruntem dla Twojego sukcesu.

Jak zyskać klientów?

Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu. My też jesteśmy tego świadomi, stąd oferujemy dla naszych licencjobiorców pełny pakiet materiałów marketingowych gotowych do personalizacji na Twoje potrzeby.

Kolejny krok to relacja z klientem!

Wśród znajomych, kolegów i współpracowników pewnie słyszałeś/aś już o niedopracowanych umowach, które sprawiają problemy klientom jak i właścicielom firm. Chcemy temu zaradzić, stąd po szkoleniu otrzymasz wzory umów skonstruowanych w oparciu o współpracę z prawnikami. Nie możemy zapomnieć o ustaleniu pewnych zasad panujących w placówce. Służymy pomocą w stworzeniu regulaminu szkoły, który będzie oparty na wieloletnim doświadczeniu w branży edukacyjnej.

Skąd wziąć materiały do pracy z uczniami?

Nie musisz martwić się o materiały edukacyjne dla Twoich podopiecznych, otrzymujesz je wraz z gotowym, sprawdzonym programem. Rozwijasz swoją pasję nauczania bez obaw o przygotowanie do zajęć. Otrzymujesz od nas skuteczny pomysł na każde zagadnienie pojawiające się w podstawie programowej i nie tylko.

Inwestując w franczyzę, inwestujesz w rozwój!

Po podjęciu decyzji o założeniu własnej działalności tworzy się wiele pytań o finanse. Licencja EZO gwarantuje Ci stabilność opłat i wzrost dochodów. Stałe opłaty licencyjne oraz atrakcyjne ceny materiałów dają ci komfort w planowaniu budżetu i rozwijaniu własnej szkoły. Stała opłata licencyjna sprawia, że Twój wkład w rozwój własnej działalności wpływa tylko i wyłącznie na Twoje finanse, co bezsprzecznie wiąże się z satysfakcją nie tylko zawodową ale również finansową.

© Copyright 2023. All Rights Reserved. - Polityka prywatności