Otwórz szkołę EZO w kilku krokach

22 marca 2023

Marzysz o założeniu własnej działalności opartej na edukacji matematycznej? A może masz możliwości i potencjał na uzupełnienie swojej oferty o zajęcia z matematyki?

Przedstawiamy Ci 7 kroków, które dzielą Cię od zrealizowania marzeń lub planów!

Krok 1

Kontaktujesz się z nami poprzez formularz na stronie lub dzwonisz bezpośrednio pod nr tel. 508 136 357, w celu umówienia się na spotkanie stacjonarne we Wrocławiu lub spotkanie online.

Krok 2

Podczas spotkania udzielamy Ci odpowiedzi na wszelkie pytania związane z franczyzą/licencją i współpracą z Edukacją EZO. Przeprowadzamy z Tobą rozmowę w celu zweryfikowania czy proponowany teren i miejsce oraz Twoje wstępne założenia rokują na stworzenie dochodowej szkoły.

Krok 3

Po pozytywnej weryfikacji oraz obopólnej chęci współpracy, przesyłamy Ci wzór umowy licencyjnej, po zapoznaniu się, z którą spotykamy się ponownie online, omawiamy szczegółowo umowę, odpowiadamy na wszelkie dodatkowe pytania odnośnie przyszłej współpracy.

Krok 4

Po akceptacji umowy i doprecyzowaniu terenu działalności następuje jej podpisanie. Witamy na pokładzie szkół EZO!

Krok 5

Przekazujemy wzory wszystkich materiałów promocyjnych, dokumentów firmowych, indywidualnego logo Twojej szkoły, książki operacyjnej. Umieszczamy informację o Twojej szkole w bazie placówek EZO na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Służymy wszelką pomocą w otworzeniu i wyposażeniu szkoły. Jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym.

Krok 6

Przeprowadzamy szkolenie biznesowe dla Ciebie i (ewentualnie) kadry menadżerskiej. Przekazujemy pełne know-how. Omawiamy strategię marketingową.

Krok 7

Przeprowadzamy szkolenie Nauczycieli EZO. Przygotowujemy kadrę nauczycieli do rozpoczęcia zajęć w Twojej szkole. Przekazujemy wszystkie scenariusze zajęć, ćwiczymy lekcje pokazowe, zapoznajemy z pomocami dydaktycznymi oraz metodą nauczania EZO – Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz. Otrzymujesz dostęp do wewnętrznego portalu dla nauczycieli oraz sklepu EZO.

Jesteś gotowy!

Organizujesz, zgodnie z naszymi wskazówkami, pierwsze lekcje pokazowe. Dokonujesz zapisów uczniów i rozpoczynasz zajęcia. Przez cały ten okres jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie telefonicznym.

 

© Copyright 2023. All Rights Reserved. - Polityka prywatności