MATEMATYKA dla uczniów 
1-3 klasa SP

Budujemy fundamenty

Kolejne trzy poziomy, które realizujemy z dziećmi z klas 1-3 SP. Jest to program, w którym zabawa ustępuje miejsca między innymi eksperymentom i grom logiczno – planszowym. Tematy jakie realizujemy wykraczają poza szkolną podstawę programową.
dowiedz się więcej

Organizacja lekcji
z matematyki EZO

Podobnie jak w przypadku dzieci przedszkolnych, zajęcia EZO wykorzystują naturalny potencjał każdego dziecka, które w tym wieku rozwija myślenie słowno – logiczne, przyswaja pojęcia logiczne, wykształca pojęcia stałości, objętości i masy oraz rozumowanie indukcyjne (od szczegółu do ogółu). 


Zajęcia skonstruowane są w taki sposób, aby każdy uczeń brał w nich aktywny udział. Nauczyciel jest trenerem i motywatorem, ale przede wszystkim jest częścią grupy. Zajęcia prowadzone są zarówno na podłodze jak i przy stolikach.

Luźna i przyjazna atmosfera zachęca dzieci do większego zaangażowania się, podejmowania wyzwań, myślenia i uczenia się poprzez działanie, zabawę, doświadczenia i gry.

W EZO edukację matematyczną widzimy bardzo szeroko, łączymy ją z dużym rozwojem myślenia i hartujemy odporność emocjonalną uczniów poprzez udział w grach, poprzez dyskutowanie, przeprowadzanie doświadczeń, poprzez liczne zabawy grupowe jak i zadania rozwiązywane indywidulanie, poprzez dzielenie się wnioskami i sposobami rozwiązania danego zagadnienia.
No ACF gallery field data found

Załóż swoją szkołę już dzisiaj!

zapytaj o współpracę!
Napisz do nas lub zadzwoń ...
508 136 357; 662 285 685
nauka przez zabawę

Dzieci świetnie bawiąc się podczas zajęć EZO budują pozytywne skojarzenie z nauką matematyki.

W ramach zajęć zapewniamy:

Skuteczny system

kompleksowy, skuteczny system prezentujący pojęcia matematyczne, budujący wiarę uczniów we własne możliwości, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania

Autorskie materiały

ciekawe, autorskie materiały edukacyjne tworzone przez zespół wysoko wykwalifikowanych matematyków

Pomoce edukacyjne

mnóstwo pomocy edukacyjnych wykorzystywanych podczas wszystkich zajęć EZO

Rozwijające ćwiczenia

przyjemne i rozwijające ćwiczenia, eksperymenty, prototypy urządzeń, gry i zabawy matematyczne

Poprawa wyników w szkole

lepsze wyniki w nauce, dzieci, które uczestniczyły w przedszkolu w programie EZO, uzyskują wyraźnie lepsze oceny z matematyki w dalszej edukacji

Karty pracy i materiały dodatkowe

Dodatkowe karty pracy dla dzieci, które lubią zadania domowe:) oraz materiały edukacyjne wychodzące poza podstawę programową

Konkursy matematyczne

zadania przygotowujące do konkursów matematycznych, organizowanych w szkołach podstawowych. Na swoim koncie mamy już kilku laureatów:)
© Copyright 2023. All Rights Reserved. - Polityka prywatności
bullhorn