Z pasją do matematyki.

O nas

Edukacja EZO to sieć szkół nauczania matematyki dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Oferujemy program, który od 2009 roku realizujemy we własnych placówkach edukacyjnych w Krakowie i we Wrocławiu. Szybko do nas dołączyły inne osoby, które zarażają dzieci i młodzież pasją do matematyki dzięki licencji EZO.

Dlaczego osiągamy stale rosnący sukces?

Duży nacisk kładziemy na jakość prowadzenia zajęć oraz na jakość materiałów dydaktycznych, niezbędnych do realizacji założeń programowych. Każdy nauczyciel zatrudniony w placówkach EZO przechodzi intensywne szkolenie metodyczne, a właściciel szkoły oprócz pomocy na START regularne wsparcie przez cały okres współpracy.

Dlaczego powstał program EZO – Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz?

Od samego początku poszukiwałyśmy na rynku takiego programu, który w pełni zaspokoi nasze oczekiwania i oczekiwania naszych uczniów. 

Po trudach poszukiwań i nietrafionych wyborach związanych z franczyzą opartą o zachodnie metody nauczania, której założenia programowe nie były kompletnie dostosowane do polskich realiów, postanowiłyśmy stworzyć taki program, który będzie spełniał nasze wymagania.

Połączenie sił, wiedzy i doświadczenia, zaowocowało powstaniem projektu o nazwie EZO – Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz! Po wielu miesiącach naprawdę ciężkiej pracy stworzyłyśmy własny, autorski program nauczania matematyki. Taki, o którym marzyłyśmy, który jest skuteczny i w pełni dostosowany do potrzeb i zdolności młodych umysłów. Jego nazwa stanowi credo naszej filozofii nauki. 

Jej założenia są bardzo proste: NAUCZANIE POPRZEZ BADANIE, EKSPERYMENTY, DYSKUSJĘ, GRY EDUKACYJNE. Okazało się, że to było to! Najsurowsi recenzenci - czyli nasi uczniowie i ich rodzice, pomogli nam w dopracowaniu każdego szczegółu i pokazali jak duże efekty przynoszą zajęcia EZO.

Opinie dzieci i rodziców 
o naszych zajęciach

Załóż swoją szkołę już dzisiaj!

zapytaj o współpracę!
Napisz do nas lub zadzwoń ...
508 136 357; 662 285 685
Z pasją do matematyki.

Twórcy programu EZO

Za sukcesem każdego przedsięwzięcia stoją ludzie. Tak samo jest w Edukacji EZO. Małgorzata Grabis i Joanna Grodecka to właścicielki i autorki programu EZO, które cały czas angażują się w jego udoskonalanie, jak również dostosowywanie do zmian jakie zachodzą w polskich szkołach. Dzięki temu, w krótkim czasie powstały poziomy dedykowane uczniom z klas 7 i 8 oraz poziom 2 plus, który został stworzony dla dzieci sześcioletnich z klas zerowych.
W okresie pandemii, bez straty ani jednego dnia zajęć, automatycznie przeszły na zajęcia online. To pozwoliło jeszcze bardziej rozwinąć nasze firmy i pokazało franczyzobiorcom, że mają w nas wsparcie również w trudnych, nieprzewidywalnych sytuacjach.
Małgorzata Grabis

Zawodowo: od 28 lat nauczycielka fizyki, matematyki i informatyki, egzaminator maturalny. Przez kilkanaście lat pracy w szkole członek wielu komisji konkursowych. Współautorka programu Interblok, współpracująca z kilkoma wydawnictwami edukacyjnymi. Od 2009 roku właścicielka Centrum Nauczania matematyki i fizyki najpierw o nazwie „Alef zero”, obecnie EZO Kraków. Współautorka programu Edukacja EZO. Moja praca jest także moją pasją. Lubię uczyć innych i sporo czasu poświęcam na swój rozwój.  Prywatnie: miłośniczka dobrej wegetariańskiej kuchni, uprawia jazdę na rowerze, narty biegowe i bieganie.

Joanna Grodecka

Od 2010 roku właścicielka Centrum Edukacyjnego z Pasją oferującego zajęcia grupowe z matematyki EZO oraz z języków obcych. Współautorka programu z matematyki EZO, matematyk, szkoleniowiec i współwłaściciel Edukacji EZO. Obecnie zaangażowana w rozwój franczyzy z matematyki EZO. Pasjonatka nauczania z głową pełną nowych pomysłów.

Prywatnie mama dwójki dzieci: Mikołaja i Malwiny. Miłośniczka podróży, gór, sportów wodnych i zimowych.

Ewa Ryńska

Ewa niezwykle ubarwiła program EZO tworząc piękne, dydaktyczne plansze, autorskie gry planszowe i karciane, książeczki okolicznościowe, dyplomy i wiele grafik wykorzystywanych podczas zajęć. Jej ilustracje w książeczkach ucznia, sprawiają, że dzieci nie tylko kochają matematykę, ale i kotka EZO – maskotkę programu.

Piotr Górniaczyk

Piotr od lat dba o jakość i doskonały wizerunek firmy poprzez stworzenie oprawy graficznej do wszystkich książek przeznaczonych dla naszych uczniów, ale również materiałów reklamowych, stron internetowych oraz grafik do licznych reklam w mediach społecznościowych i nie tylko.

Szkolenie Nauczycieli – wyjątkowy czas w EZO!

Decydując się na współpracę z nami, nie tylko otrzymasz materiały dydaktyczne, marketingowe i administracyjne. Nasza firma zapewni Tobie i Twojej placówce cykl szkoleń.
02.
Każda osoba, która dołącza do sieci szkół EZO otrzymuje szkolenie dotyczące prowadzenia i rozwijania dochodowej szkoły.
03.
Każdy nauczyciel, zatrudniony w placówce EZO, przechodzi kompleksowe, tygodniowe szkolenie metodyczne dotyczące nauczania matematyki zgodnie z metodą i założeniami EZO.
Szkolenie nauczycieli przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla osób, które podejmują współpracę z placówkami EZO. 

Jest to tygodniowy, niezwykle intensywny czas pracy i nauki. Naszym celem jest przygotowanie nauczycieli do pracy z dziećmi na najwyższym, możliwym poziomie. Jesteśmy świadomi dużej odpowiedzialności, która na nas spoczywa, dlatego w każde szkolenie wkładamy całe serce i robimy wszystko aby każdy nauczyciel był gotowy do prowadzenia zajęć zgodnie z metodą EZO. 

Nauczyciele poznają założenia metody, sposoby pracy z uczniem zdolnym czy wymagającym większej uwagi/wsparcia.Wzbogacają swój warsztat o gry matematyczne zawarte w programie i sposoby wykorzystywania licznych pomocy dydaktycznych, uczą się dobrej organizacji swojej pracy w EZO jak i pracy dziecka na zajęciach.

Załóż swoją szkołę już dzisiaj!

zapytaj o współpracę!
Napisz do nas lub zadzwoń ...
508 136 357; 662 285 685
© Copyright 2023. All Rights Reserved. - Polityka prywatności
bullhorn