Ul. Armii Krajowej 34, 05-071 Sulejówek
ezo_matematyka@cksulejowek.pl792 270 808

EZO Sulejówek

Witam w szkole matematyki EZO w Sulejówku. Matematyka jako królowa nauk jest dziedziną wiedzy, której znaczenie wciąż rośnie.

Współczesny świat, wymaga od dzieci logicznego myślenia, kreatywności w dochodzeniu do celu, twórczego działania, zdolności do szybkiego podejmowania decyzji, współpracy w zespole.

Ezo Matematyka Sulejówek to miejsce, w którym mamy na celu rozwój kompetencji i aktywizację matematyczną dzieci już od 4 do 15 roku życia, wynikiem czego jest dostrzeżenie przez nich swojej wartości w kontekście doskonalenia umiejętności i wiedzy. Stosujemy otwarte metody kształcenia ćwiczące sposoby i wytrwałość w poszukiwaniu dróg dochodzenia do rozwiązania problemu.

Podczas zajęć, staramy się tak poprowadzić dziecko w jego drodze do matematycznego samodoskonalenia i samorealizacji, aby osiągało zadowalającą efektywność i motywację do dalszej pracy. Aktywizację matematyczną uczniów osiągamy poprzez stosowanie odpowiednich metod oraz doświadczeń, zabaw i gier matematycznych, rozwiązywanie łamigłówek logicznych i matematycznych, pamiętając o doborze stosownym do wieku ucznia, posiadanej przez niego wiedzy, zaawansowania w rozwiązywaniu problemów matematycznych.

Nasze zajęcia pokazują, że matematyka nie jest trudna i nudna, lecz może być ciekawą przygodą.

Już dziś przyjmujemy zapisy na lekcje i zajęcia pokazowe.

© Copyright 2023. All Rights Reserved. - Polityka prywatności