ul. Żmigrodzka 58, 51-120 Wrocław
info@cogitatum.pl+48 518 416 371

EZO Wrocław Różanka

Każde dziecko może zrozumieć matematykę!
Wśród uczniów i ich rodziców panuje często przekonanie, że problemy z matematyką wynikają z braku talentu do przedmiotów ścisłych. Nic bardziej mylnego! Badania w tym zakresie dowodzą, że każdy ma w sobie zdolność do nauki matematyki. Należy tylko wiedzieć w jaki sposób to robić.
W placówce EZO Wrocław Różanka koncentrujemy się nie tylko na tym, czego uczniowie się uczą, ale także na tym jak się tego uczą. Nasze podejście pomaga dzieciom i młodzieży przezwyciężyć „lęk przed matematyką”, budując ich pewność siebie poprzez zdobywanie kompetencji matematycznych i wykorzystując naturalną ciekawość dzieci do nauki.
Zapraszamy na zajęcia matematyki poprzez zabawę i doświadczanie, czyli z zastosowaniem metody EZO (Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz).
Szczegółowe informacje na temat naszej szkoły, programu oraz bezpłatnych lekcji pokazowych uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 518416371.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia do naszej placówki EZO Wrocław Różanka, mieszczącej się przy ul. Żmigrodzkiej 58. Lekcje pokazowe z matematyki oraz zapisy na zajęcia odbywają się przez cały rok.
© Copyright 2023. All Rights Reserved. - Polityka prywatności